گوانگژو جت داربست و سیستم قالب شرکت، آموزشی ویبولیتین

کیفیت آینده است

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه اخبار

وضعیت تولید و بازاریابی و تجزیه و تحلیل شرایط عملیات بازار صنعت لیزینگ داربست در سال 2017

کیفیت خوب سیستم قاب داربست برای فروش
کیفیت خوب سیستم قاب داربست برای فروش
من احساس می کنم این کارخانه حرفه ای و خدمات خوب است، من از هر دو محصولات و خدمات خود راضی هستم.

—— آدام اسمیت

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
وضعیت تولید و بازاریابی و تجزیه و تحلیل شرایط عملیات بازار صنعت لیزینگ داربست در سال 2017

داربست سایت ساخت و ساز برای کارگران برای کار و حل و فصل حمل و نقل عمودی و افقی و راه اندازی انواع براکت، همچنین یک سیستم حفاظتی است. کشور ما در حال حاضر استفاده از مواد لوله فولادی برای ساخت داربست به طور عمده دارای نوع اتصال نوع فولادی لوله داربست ، نوع داربست نوع کاسه، نوع داربست فولادی نوع سوکت، داربست نوع دروازه و غیره. در سال های اخیر می توان گفت که ایستگاه کرایه داربست را می توان بارها و بارها شکایت کرد، مشکل کجاست؟

با توجه به "2017-2023 چین بازار داربست تولید و وضعیت بازاریابی و ارزیابی چشم انداز توسعه صنعت" منتشر شده توسط مشاور zhiyan، تولید صنعت داربست چین در سال 2016 حدود 21.41 میلیون تن بود، در مقایسه با در سال 2015 6.84٪ ( 2004) تولید صنعت داربست چینی در سال های اخیر به شرح زیر است:

2009-2016 عرضه صنعت چین داربست

منبع: zhiyan consulting

واردات و صادرات صنعت داربست چینی از سال 2009 تا 2016

منبع: گمرک چین

توازن عرضه و تقاضا در صنعت داربست چین از سال 2009 تا 2016

اجاره داربست یک محصول ابزار است، شبیه به قالب آلومینیوم آلیاژ، داربست، و به همین ترتیب می تواند مورد استفاده قرار گیرد بارها و بارها. لیزینگ یک نوع از کسب و کار مالی است که نیاز به مقدار زیادی از سرمایه است. سرمایه گذاری در مواد لیزر توسط شرکت های ساخت و ساز و یا کارخانه ها منجر به بارندگی های نقدی، کاهش جریان شرکت ها و توسعه کسب و کارهای اصلی را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین، وجود شرکت های اجاره ای حرفه ای ارزشمند و ضروری است. در حال حاضر، چین دارائی های زیادی از داربست های قالببندی و تجهیزات پشتیبانی می کند که می تواند برای اجاره استفاده شود، اما میزان نفوذ مالی اجاره بسیار پایین است و ویژگی های مالی از مواد اجاره شده اساسا منعکس نمی شود.

با گسترش سرمایه گذاری در ساخت و ساز مسکن، راه آهن، بزرگراه، فرودگاه و دیگر زمینه ها، تقاضا برای داربست ساخت و ساز در حال رشد است. با این حال، کلاه ساخت و ساز در بازار رقابت هرج و مرج، توسعه صنعت باید استاندارد تر و یکپارچه.

در سال 2015، بازار اجاره داربست چيني 40.9 ميليارد يوان بود، و در سال 2016، ميزان فروش اوراق قرضه چين به 44 ميليارد يوان افزايش يافت.

چین جدول رده بندی داربست چین 2006-2016

از دیدگاه الگوی صنعتی مقیاس سازمانی، شرکت های لیزینگ داربست ملی عمدتا شرکت های کوچک و متوسط ​​هستند، به طور عمده در شرکت های اجاره ای، شرکت های بزرگ و تولید و فروش گرا شرکت های کوچک، تولید ساخت و ساز و فروش ادغام شرکت کمتر، در مقایسه با خارج از کشور، شکاف بزرگی داریم. چین در حال حاضر ساخت و ساز شدید ترین در جهان است، حجم ساخت و ساز بزرگترین کشور، اما هیچ کس مانند اندازه شرکت های برجسته خارجی شرکت های بزرگ وجود دارد.

از ماهیت الگوی سازمانی، توسعه صنعت داربست در طول سال ها، دستاوردهای غیر قابل انکار است، اما نمی تواند مشکلات را که مانع توسعه صنعت می شود را ببیند. از نظر صنعت صنایع صنعت داربست، تمام راه راه می رود از اقتصاد برنامه ریزی شده، تجدید ساختار سازمانی از دست انداز، در حال حاضر بیش از بسیاری از سرمایه گذاری توسط شرکت های خصوصی است اولویت داده شده، توسعه گسترده، مقدار زیادی از شرکت، تمرکز ضعیف، ظرفیت تولید بیش از حد، فن آوری و تجهیزات، کیفیت محصول، پرسنل کیفیت، سازمان و مدیریت جنبه های سطح کلی هنوز هم کم است، ساختار صنعتی ناشی از نتیجه رقابت در بازار است.

از الگوی رقابت کل صنعت دیده می شود، تمرکز بازار صنعت ساخت و ساز چینی ساختمان بسیار پایین است، عمدتا در شرکت های کوچک و متوسط ​​خصوصی، عدم شرکت های پیشرو؛ چند شرکت درگیر در کل زنجیره صنعتی، با هماهنگی جدی و کمبود رقابت اصلی. در آینده، گسترش زنجیره صنعتی، کاوش مناطق مرکزی و غربی، گسترش به مناطق تقاضای گرم مانند راه آهن و غیره، روند توسعه صنایع داربست ساخت چین خواهد بود.

میخانه زمان : 2019-01-14 19:10:41 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Jet Scaffold & Formwork System Co., Ltd.

تلفن: 00-86-15626960565

فکس: +86-20-26228115

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)